ENDERMOLOGIA LPG

Endermologia Olsztyn

APARAT CELLU M6 KEYMODULLE otrzymał nagrodę

PERFECT LINE 2009 SPA BUSINESS

dla najlepszego urządzenia w kategorii zabiegów na ciało.

Endermologia to masaż całego ciała specjalną głowicą wyposażoną w dwie ruchome,niezależnie pracujące rolki. Masowany fałd skóry jest uprzednio zassany przez podciśnienie wytwarzane w specjalnej komorze, która posiada możliwość regulacji dzięki czemu ssanie może być ciągłe lub pulsacyjne. Używany w Hedene Studio Kosmetyczne najnowszy model, Endermologie Keymodule, Lipo M6, posiada dodatkowo wymienne głowice (moduły) przystosowane do różnych rodzajów masażu m.in twarzy. Dzięki temu istnieje możliwość jeszcze dokładniejszego dopasowania programu do indywidualnych potrzeb. Skuteczność tej metody została udowodniona klinicznie przez wiele znanych ośrodków badawczych, dzięki czemu posiada ona atest FDA, Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności. Metoda Endermologie jest jedyną metodą, która uzyskała potwierdzenie skuteczności działania, a aparat Cellu M6 uzyskał certyfikat medyczny.

Endermolift

To jedna z metod Endermologie LPG. Nowoczesna, bezinwazyjna technologia zapewnia doskonały drenaż oraz naturalny lifting twarzy, szyi, dekoltu i piersi dzięki połączeniu rytmicznego, trójwymiaroowego masażu podciśnieniowego z masażem wibracyjnym głębokich warstw skóry. Pobudza fibroblasty (komórki skóry) do produkcji kolagenu i elastyny, powodując ujędrnienie, wygładzenie i poprawę napięcia skóry, zmniejszenie głębokości zmarszczek oraz redukcję niedoskonałości zarysu. Aparat wyposażony jest w programy do różnych rodzajów skóry (wrażliwej, zwiotczałej, ze zmarszczkami) oraz głowice dopasowywujące się do różnych części twarzy i przystosowane specjalnie do masażu miejsc, gdzie występują zmarszczki (okolice oczu, bruzdy nosowo-wargowe). Dla uzyskania długotrwałych efektów zabieg wykonuje się w serii.

Nieinwazyjność

Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne, wspomagają jedynie naturalne procesy zachodzące w organizmie. U wielu osób po 15-20 zabiegach efekty są porównywalne do efektów chirurgicznej liposukcji, dlatego Endermologie uważa się na świecie za zabieg numer jeden w zwalczaniu cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Higiena i bezpieczeństwo

Zabieg jest wykonywany w specjalnym trykocie (tzw. endermowear), który zwiększa poślizg rolek i nie dopuszcza do uszkodzenia skóry. Każda klientka otrzymuje własny trykot (przy wykupieniu pakietu jest on bezpłatny), który jest tylko do jej dyspozycji. Posiadamy trykoty w różnych rozmiarach. Potwierdzeniem popularności a co za tym idzie skuteczności są liczby. Codziennie w siedmiu tysiącach gabinetów na całym świecie 20 000 osób pobiera zabiegi endermologii.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ