Korzystaj z Geneo w Hedene-naprawdę warto

GeneO™ to przełomowa pielęgnacja skóry 3 in 1
Wykorzystuje naturalne mechanizmy organizmu, zapewnia uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych:
• Złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry
• Wchłanianie podstawowych składników rewitalizujących skórę
• Naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz
Geneo™ wywołuje w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”. Zwiększa dotlenienie skóry. Jednocześnie złuszcza ją tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie, jak i po zabiegu. Na tak przygotowaną skórę podajemy kapsułkę Capsugen i żel bogaty w skałdniki odżywcze. Efekt widoczny już po 30 minutach, szczególnie polecamy Paniom przed balami, weselem i innych ważnymi wydarzeniami.

Nie czekaj !
Poddaj się efektowi Hedene...
 

Karboksyterapia i Mezoterapia Igłowa w Hedene

Gorąco polecamy naszą nowość - pistolet do karboksyterapii i mezoterapii igłowej – MCT Injector. Dzięki niemu wykonujemy iniekcje medycznego gazu CO2 do tkanki podskórnej co rozszerza naczynia krwionośne, zwiększa mikrokrążenie oraz ma działanie lipolityczne czyli rozkładające komórki tłuszczowe i przyspieszające ich metabolizm. MCT Injector wykorzystujemy do rewitalizacji twarzy, dekoltu i szyi, łagodzenia zmarszczek i linii mimicznych, walka z łysieniem i przerzedzaniem włosów, likwidacji rozstępów i blizn, odmładzania okolic oczu, opadających powiek i cieni pod oczami, zagęszczania skóry po ciąży i po utracie wagi ciała. Sprawdź niesamowite efekty.

Poddaj się efektowi Hedene...
 

Kostka Arkady w Hedene

Metoda korekcji wrastających paznokci Kostką Arkady to przełom w dziedzinie podologii. Innowacyjne narzędzie medyczne stworzone od podstaw przez Adriana Arkadę, to opatentowany, polski wynalazek, który umożliwia bezpieczne i skuteczne wyleczenie problemu wrastających paznokci. Dodatkową zaletą jest także efekt estetyczny.W przypadku kobiet, w większości przeprowadzonych zabiegów możliwe jest zdobienie lub malowanie płytki paznokcia. Metoda Arkada pomogła już wielu pacjentom.
Nie czekaj! Pozbądź się bólu! W Hedene zajmą się Tobą jak zawsze wysoko wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie podologii.

Poddaj się efektowie Hedene..