VITALASER

Niemiecka rewolucja - system Vitalaser


Mniej znane w Polsce ale absolutny hit u zachodnich sąsiadów, w medycynie estetycznej to niemiecki system VitaLaser® , który łączy ze sobą zalety terapii podczerwienią z nowo wynalezionym hialuronowym żelem intercelularnym, jest całkowicie bezbolesny i nie powoduje wyłączenia pacjenta z codziennych czynnościPolega na „wtłoczeniu” kwasu hialuronowego do najgłębszych warstw skóry za pomocą światła podczerwonego. 

Zimnolaserowa terapia podczerwienią wspomaga naturalną elastyczność skóry. Promieniowanie podczerwieniąstymuluje liczne komórki skórne, co powoduje pobudzenie niektórych procesów zachodzących w strukturze skóry. W efekcie zabiegu następuje zwiększenie ilości włókien kolagenowych i elastylowych, odbudowa siatki komórkowej i polepszenie krążenia krwi. Skóra może lepiej „oddychać”, poprawia się jej metabolizm i co najważniejsze doskonale wchłania się specjalnie do tego celu przetworzony kwas hialuronowy. Cząsteczki nierozcieńczonego żelu hialuronowego zostały w naturalnym procesie biologicznym pomniejszone do tego stopnia, aby mogły przeniknąć aż do komórek zarodkowych skóry. Światło lasera stymuluje komórki skóry i ułatwia absorbcję cząsteczek kwasu hialuronowego do tego stopnia, że już po jednym zabiegu skóra jest o 50% bardziej nawilżona i następuje poprawa jej elastyczności! Seria zabiegów może doprowadzić do niemal całkowitego wygładzenia zmarszczek!

Zabieg jest innowacyjnym w pełni nieinwazyjnym sposobem na szybką poprawę kondycji skóry, ale nie tylko. Jest stosowany również jako terapia wspomagająca w leczeniu tradziku, wszelkiego rodzaju blizn i przebarwień, alergii i rozstępów. Ilość i częstotliwość zabiegów jest dopasowywana indywidualnie do potrzeb pacjenta. 

 Nieinwazyjnie, bezpiecznie z rewelacyjnymi efektami...

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ