Makijaż Permanentny

W porannym pośpiechu, gdy liczy się każda minuta, nie tracimy czasu na makijaż. Nie trzeba go zmywać, można się z nim kąpać. Brzmi wspaniale, ale... I to "ale" nas niepokoi, bo mówi się również, że makijaż permanentny, zwany trwałym, ma wiele wad. Makijaż permanentny to po prostu tatuaż.

Celem makijażu permanentnego jest podkreślenie piękna każdej z Nas. Zabieg makijażu trwałego pomaga skorygować kształt brwi (słabe lub nieregularne), ust (zaznaczenie konturu lub wzmocnienie czerwieni warg) oraz podkreślić wyraz oczu ("kreski" na dolnej i/lub górnej powiece). Makijaż permanentny stosuje się także przy likwidacji blizn lub maskowaniu defektów skóry, np. plamy pigmentacyjne, blizny, przebarwienia, wprowadzając barwniki odpowiednio dobrane do koloru skóry.

Makijaż permanentny jest wręcz obowiązkowy w szczególności dla osób, które:

•mają mało czasu na makijaż czyli zapracowanych,

•rano i wieczorem wyglądają blado, mało wyraziście,

•wcale się nie malują (również sportowców), a mimo to chcieliby wyglądać piękniej i bardziej świeżo,

•noszą okulary i szkła kontaktowe, przez co mają problemy z wykonaniem makijażu,

•starszych, mających problemy ze wzrokiem,

•są uczulone na kosmetyki kolorowe,

•mają rzadkie brwi, małe oczy, blade, wąskie lub o nieregularnym kształcie usta,

•które chciałyby dokonać trwałej korekty swojej naturalnej urody,

•pozbawionych brwi i rzęs np. po chemioterapii.

Makijaż permanentny utrzymujący się w zależności od typu i kolorytu skóry od 3 do 5 lat. Gdy zacznie blednąć może zostać w każdym czasie na nowo zabarwiony lub można zdecydować się na coś nowego, na zupełnie nowy, indywidualnie dopasowany wizerunek.

W ciągu kilku dni po zabiegu makijaż ulega rozjaśnieniu i dlatego potrzebne jest jego uzupełnienie - korekta. W Hedene Studio Kosmetyczne pracujemy na profesjonalnym urządzeniu wysokiej klasy szwajcarskiej firmy Swiss Color zapewniającym całkowitą sterylność i komfort.

Makijaż wykonuje bardzo doświadczona linergistka Pani Dorota Gil-Kowalska - wicemistrzyni Polski w makijażu permanentnym i juror Mistrzostw Polski w tej dyscyplinie, Master PMU i Trener PMU po znakomitej Permanent MakeUp Academy Iwona Donarska. Stosowane przez nas pigmenty są przebadane i posiadają niezbędne certyfikaty, charakteryzują się pięknymi pastelowymi kolorami. Dbamy o to by każdy z elementów używanych do makijażu jak urządzenia, igły i barwniki, były najwyższej jakości, bo tylko to gwarantuje znakomity efekt i zadowolenienie klientek.

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te szybko ustępują. Po dwóch dniach od zabiegu naskórek zaczyna się dyskretnie złuszczać - jest to proces naturalny. Bardzo ważne jest ciągłe nawilżanie odpowiednimi preparatami oferowanymi przez osobę wykonującą makijaż permanentny - linergistkę. Przez pierwsze 2 tygodnie po zabiegu nie należy chodzić do sauny ani do solarium.

W 4-5 dni po zabiegu zabarwienie makijażu blednie do 50% barwy wyjściowej, dlatego nie należy niepokoić się tym, że bezpośrednio po zabiegu barwa jest dość intensywna, nawet przy wykonaniu makijażu bardzo delikatnego.

Przeciwwskazaniem do zabiegu jest:

•infekcja

•ciąża

•cukrzyca

•łuszczyca

•przyjmowanie leków sterydowych

Aby uniknąć opryszczki należy 2-3 dni przed zabiegiem i po zabiegu (również w przypadku korekty) przyjmować preparaty przeciw wirusowe polecone przez lekarza.

W cenę zabiegu wliczona jest druga wizyta, która ma na celu wzmocnienie i utrwalenie rezultatów.

Makijaż permanentny to przede wszystkim dążenie do doskonałości, wielka wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy, a co najważniejsze widoczny efekt.

MAKIJAŻ PERMANENTNY METODA PIÓRKOWA - NOWOŚĆ !!!

Taffy - makijaż permanentny brwi metodą piórkową zwaną również włoskową, to opatentowana, innowacyjna metoda makijażu permanentnego brwi. Pozwala na rekonstruowanie i uzupełnianie włosów brwi. Uzyskany pojedynczy włos może być zróżnicowany od bardzo cienkiego do grubego. Jest jak naturalny i trwały. Metoda zapewnia 100 % sterylności, minimum bólu i opuchlizny oraz pełną kontrolę zabiegową.