Laserowe odmładzanie twarzy – laserowy lifting twarzy

Wraz z upływem czasu nasza skóra traci jędrność, staje się mniej elastyczna i sprężysta. Z wiekiem wszystkie procesy regeneracyjne ulegają spowolnieniu, a komórki odpowiedzialne za produkcję kolagenu pracują coraz wolniej.  Skutkuje to zmniejszeniem liczby włókien elastynowych i kolagenowych w skórze, co powoduje, że staje się ona bardziej wiotka. W konsekwencji w lustrze zaczynamy dostrzegać zmarszczki.

Laserowy lifting twarzy

Pomaga spowolnić czas i jego następstwa dla cery. Odpowiednio wcześnie podjęte działania spowolnią procesy starzenia,  przywrócą napięcie skóry i wygładzą zmarszczki.

Laserowe odmładzanie twarzy

Polega na przywróceniu naskórkowi właściwego napięcia i pobudzeniu fibroblastów wytwarzających naturalny  kolagen i elastynę.  Dzięki laserowi neodymowo-yagowemu i najnowszej technologii jesteśmy w stanie odpowiednio dobrać terapię do potrzeb Twojej skóry.

Sam zabieg jest nieinwazyjny. Zwykle kosmetolog zaleca około 4 zabiegów w odstępach co 4 tygodnie.

Należy pamiętać, że osiągnięty efekt zależy od cech indywidualnych Klientki/Klienta takich jaki: stan skóry, choroby przewlekłe, palenie papierosów. Od przestrzegania wskazówek udzielanych przez osobę wykonującą zabieg (ewentualnej kuracji domowej przed i po).

W celu uzyskania optymalnych rezultatów konieczne jest wykonanie zalecanej serii zabiegów.

Sprawdź cennik laserowego liftingu twarzy

Hedene Studio Kosmetyczne

Czekamy na Ciebie! Skorzystaj z konsultacji przedzabiegowej przeprowadzonej przez doświadczoną kosmetolog. Nasze zabiegi zawsze dostosowane są do indywidualnej i aktualnej potrzeby Twojej skóry.

Zapraszamy na zabiegi

Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Poddaj się efektowi HEDENE!