Zapraszamy również dzieci z problemami podologicznymi, oczywiście pod opieką opiekunów prawnych.

Zapewniamy komfort każdemu z młodych pacjentów, bezbolesne metody terapii, bezpieczeństwo i higienę prowadzonych zabiegów. Warto pamiętać, że zdrowe stopy dzieci, zapobiegają pojawianiu się problemów w przyszłości.

Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta w wieku szkolnym nie pozwalają rodzicom dbać o swoje stopy. Często niewłaściwie obcinają paznokcie, doprowadzając do ich wrastania i w efekcie do powstania stanu zapalnego. Dopiero gdy pojawia się ból dowiadujemy się o problemie.

Kurzajki u dzieci

Dzieci i młodzież są narażone na zarażenie się wirusem brodawczaka czyli HPV. Należy uważać na szkolne szatnie, baseny, chodzenie boso czy niewłaściwą higienę.

Odciski i modzele u dzieci

To problem rzadki u dzieci ale jeśli dziecko skarży się na ból w obrębie stopy nie lekceważmy tego. Wskazana jest wizyta i specjalisty-podologa, który właściwie rozpozna problemy i przekaże zalecenia do działania. Nieleczone problemy mogą mieć negatywny wpływ na zdrowie naszych dzieci.

Usuwanie kurzajek, odcisków, modzeli oraz korekta wrastających paznokci – wycena indywidualna.

Sprawdź cennik zabiegów podologicznych

Hedene Studio Kosmetyczne

Czekamy na Ciebie! Skorzystaj z konsultacji przedzabiegowej przeprowadzonej przez doświadczoną kosmetolog. Nasze zabiegi zawsze dostosowane są do indywidualnej i aktualnej potrzeby Twojej skóry.