Hedene Studio Kosmetyczne w Olsztynie

Zabiegi dostosowane do Twoich potrzeb

Hedene Studio Kosmetyczne powstało w 2008 roku. Nie był to jednak początek działalności kosmetycznej i kosmetologicznej. Początki firmy sięgają roku 1998, gdy rozpoczynałyśmy działalność.

Zajmujemy się kompleksowym pielęgnowaniem urody, dlatego nasz zespół jest w pełni do Państwa dyspozycji.

Pielęgnowanie urody, rozwiązywanie problemów, doradztwo to dla nas przyjemność. Nasza praca jest naszą pasją. Systematycznie szkolimy się, poszerzamy nasza wiedzę, by służyć fachową pomocy.

Regularnie jesteśmy obecne na największych europejskich i światowych targach i kongresach, gdzie kreuje się trendy, wprowadza nowinki rynku beauty. Targi to zawsze okazja do uczestnictwa w szkoleniach podczas, których prezentowane są nowatorskie metody i urządzenia.
Nie będziemy ukrywać, że miejscem gdzie pojawiają się największe nowinki są amerykańskie w tym nowojorskie targi IECSC. To z takich źródeł i spotkań czerpiemy inspiracje.

Zespół Hedene

Dorota Gil-Kowalska

Przedsiębiorcza, utalentowana kobieta, która stworzyła idealne miejsce dla kobiet. Od ponad 20 lat z sukcesem prowadzi Studio Hedene. Jest duszą tego miejsca.
Karierę w branży beauty rozpoczynała w Niemczech, gdzie zaczynała jako manikiurzystka. Po drodze odkryła makijaż permanentny. Z czasem osiągnęła mistrzostwo w tej dziedzinie. Uprawnienia Master & Coach PMU zdobyła w cenionej Akademii Iwony Donarskiej.
Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Ogromna miłośniczka podróży i poznawania innych kultur. Realizuje się prowadząc z mężem uznany blog podróżniczy Szalone Walizki.

Hedene to miejsce, z którym jestem całkowicie związana. To nie tylko miejsce, gdzie pielęgnuje się urodę, ale miejsce spotkań, dyskusji, dobrej atmosfery. Największą radość sprawia mi widok Klientek (jak dziwnie brzmi to słowo, gdy znamy się lata), zadowolonych z efektów naszej pracy.
Serdecznie zapraszam Panie i Panów do korzystania oferty Hedene Studio Kosmetyczne.
Nie czekaj. Poddaj się efektowi Hedene…

Dorota Gil-Kowalska

Hanna Kot

Kosmetolożka z 10 letnim dorobkiem. Bogate doświadczenie sprawia, że skóra nie ma przed nią sekretów. Wykonuje m.in. zabieg GEneo, mezoterapię mikroigłową, karboksyterapię, terapie laserem. Kilka lat temu odkryła w sobie pasję podologiczną i od tego momentu stale rozwija się w tym kierunku. Diagnozuje i eliminuje drobne problemy jak i poważne schorzenia skóry stóp.
Prywatnie szczęśliwa mężatka, mama Franka, miłośniczka wycieczek rowerowych.

.

Martyna Szymańska

Doświadczona kosmetyczka. Dłonie nie mają przed nią tajemnic. Ambitna, kreatywna. Klientki mówią, że jest “diamentem, o którego warto dbać”. Śledzi trendy, wyszukuje nowinki.
Specjalizuje się w stylizacji paznokci. Stale się dokształca. Wykonuje profesjonalne zabiegi twarzy, upiększenia henną, zabiegi na ciało.
Prywatnie szczęśliwa mężatka i miłośniczka jamników i gorących plaż.

Monika Kamińska

Managerka i PR-owiec w jednym. Od ponad 15 lat w branży marketingowej. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Kreatywna prywatnie i służbowo.
Tematykę beauty zna od środka. Posiada certyfikaty Endermologie LPG, Storz i Primelase. Uwielbia pracę z Klientkami.
Prywatnie spełniona mama i szczęśliwa żona, wielbicielka górskich wędrówek.

Koniecznie zobacz Studio Hedene od środka

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Hedne Studio Kosmetyczne, zlokalizowanego w Olsztynie, przy ulicy Westerplatte 2/1. Do dyspozycji naszych Klientów jest kilka miejsc parkingowych przed budynkiem. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Hedene Studio Kosmetyczne

Czekamy na Ciebie! Skorzystaj z konsultacji przedzabiegowej przeprowadzonej przez doświadczoną kosmetolog. Nasze zabiegi zawsze dostosowane są do indywidualnej i aktualnej potrzeby Twojej skóry.