Hedene Studio Kosmetyczne powstało w 2008 roku. Nie był to jednak początek działalności kosmetycznej i kosmetologicznej. Początki firmy sięgają roku 1998 gdy rozpoczynałyśmy działalność. Zajmujemy się kompleksowym pielęgnowaniem urody, dlatego nasz zespół jest w pełni do Państwa dyspozycji. Pielęgnowanie urody, rozwiązywanie problemów, doradztwo to dla nas przyjemność. Nasza praca jest naszą pasją. Systematycznie szkolimy się, poszerzamy nasza wiedzę, by służyć fachową pomocy. Regularnie jesteśmy obecne na największych europejskich i światowych targach i kongresach, gdzie kreuje się trendy, wprowadza nowinki rynku beauty. Targi to zawsze okazja do uczestnictwa w szkoleniach podczas, których prezentowane są nowatorskie metody i urządzenia. Nie będziemy ukrywać, że miejscem gdzie pojawiają się największe nowinki są amerykańskie w tym nowojorskie targi IECSC. To z takich źródeł i spotkań czerpiemy inspiracje.

W roku 2014 byłyśmy nominowane do X-ej edycji konkursu na Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur – za Mistrzowski Makijaż Permanentny Pani Doroty Gil-Kowalskiej. W Hedene Studio Kosmetyczne dysponujemy szeroką gamą nowoczesnych, najbardziej renomowanych urządzeń i zabiegów.  Pracujemy m.in. z wykorzystaniem kosmetyków pHformula, Jean d’Arcel, Mesoestetic, IMAGE.

Dorota Gil-Kowalska

Pierwsze kroki w branży beauty stawiałam w Niemczech na początku lat 90-ych, gdzie pod nadzorem doświadczonych specjalistów uczyłam się kosmetologii, poznawałam tajniki makijażu permanentnego, ale przede wszystkim wdrażałam się w dobre zasady naszego zachodniego sąsiada jakimi są jakość i solidna praca. Te podstawy idą ze mną przez całe życie. W 98-ym roku uruchomiłam w Olsztynie swój pierwszy gabinet. W 2008 na bazie tych doświadczeń powstało Hedene Studio Kosmetyczne. Systematycznie szkolę się i zdobywam doświadczenie w nowych technikach makijażu permanentnego, między innymi w znakomitej nowojorskiej klinice Pani Beaty… Wszystko po to by realizować cel nadrzędny jakim jest możliwość oferowania najlepszych, sprawdzonych i najefektywniejszych metod stosowanych w nowoczesnej kosmetologii.

Hedene to miejsce, z którym jestem całkowicie związana. To nie tylko miejsce, gdzie pielęgnuje się urodę, ale miejsce spotkań, dyskusji, dobrej atmosfery. Największą radość sprawia mi widok Klientek (jak dziwnie brzmi to słowo, gdy znamy się lata), zadowolonych z efektów naszej pracy.

Serdecznie zapraszam Panie i Panów do korzystania oferty Hedene Studio Kosmetyczne.

Nie czekaj. Poddaj się efektowi Hedene…

Dorota Gil-Kowalska