W Hedene Studio Kosmetyczne może skutecznie poprawić estetykę paznokci i zapewnić długotrwały efekt poprawy.

Podolog zaproponuje Państwu odpowiedni preparat, dzięki któremu Twoje stopy będą wyglądały estetycznie i zdrowo.

Kiedy zgłaszamy się do podologa w Hedene?

Rekonstrukcję paznokcia przeprowadza się w kilku przypadkach. To m.in. chęć zabezpieczenia łożyska paznokcia czyli miejsca skąd paznokieć wyrasta. Drugim powodem może być terapia wrastających paznokci lub działania będące następstwem urazu mechanicznego. Najważniejsza jest szybkość działania. Im wcześniej zaczniemy proces odbudowy płytki, tym szybciej zostanie on zakończony.

Obecna technologia i medycyna pozwalają na rekonstrukcję płytki i skuteczne ukrycie mankamentów. Zrekonstruowany paznokieć nie powinien sprawiać problemów po skończeniu terapii. Jednak ważnym elementem jest świadomość i wizyty kontrolne mające na celu właściwe zabezpieczenie paznokcia po terapii.

Jak długo trwa terapia?

Naturalny proces wzrostu całej płytki paznokciowej trwa nawet do roku. Specjaliści-podolodzy mają jednak dostęp do preparatów, które przyspieszają ten proces i zabezpieczają łożysko. Dzięki temu czas wzrostu można skrócić jednak jest on indywidualny w przypadku każdego z pacjentów.

Dokładna wycena zabiegu odbywa się po konsultacji z podologiem.

Sprawdź cennik zabiegów podologicznych

Hedene Studio Kosmetyczne

Czekamy na Ciebie! Skorzystaj z konsultacji przedzabiegowej przeprowadzonej przez doświadczoną kosmetolog. Nasze zabiegi zawsze dostosowane są do indywidualnej i aktualnej potrzeby Twojej skóry.