Rozwiązaniem problemu pocących się stóp najczęściej jest właściwy dobór preparatów.

Jeśli dotychczas stosowane nie pomagają, koniecznie skorzystaj z wizyty u specjalisty-podologa z Hedene Studio Kosmetyczne. Oferujemy zabiegi z użyciem najnowszych preparatów, które pozwalają uniknąć przykrych konsekwencji pocących się stóp.

Pocące się stopy – co to jest?

Potliwość skóry jest często efektem burzy hormonów. Objawia się właśnie potliwością a jej następstwem jest nieprzyjemny zapach. Często dotyka osób żyjących w stresie i cierpiących na zaburzenia emocjonalne.  U podłoża problemu tkwią również choroby metaboliczne jak cukrzyca, otyłość, nadczynność tarczycy, dojrzewanie, przekwitanie i niektóre choroby zakaźne.

Podobnie jak w przypadku innych przypadłości istotny bywa dobór obuwia, skarpetki z naturalnych włókien, właściwa higiena. Istotna jest też dieta pozbawiona ostrych przypraw, które wzmagają rozwój schorzenia.

Kiedy zgłaszamy się do podologa w Hedene?

Problem pozostawiony sam sobie może prowadzić do rozwoju grzybów, wirusów i chorób. Dlatego nie zwlekaj jeśli cierpisz na taką dolegliwość i skontaktuj się ze specjalistą – podologiem z Hedene Studio Kosmetyczne.w

Dużo zależy jednak od Ciebie. Podolog proponuje rozwiązanie a właściwie stosowanie preparatów  i dbanie o stosowanie zaleceniem zależy już od każdego z nas.

Jak długo trwa terapia?

Podobnie jak w innych przypadkach długość trwania terapii zależy od wielu czynników. Zależy on bowiem od podłoża problemu, czy są to zmiany hormonalne, genetyczne, otyłość.

Dokładna wycena zabiegu odbywa się po konsultacji z podologiem.

Sprawdź cennik zabiegów podologicznych

Hedene Studio Kosmetyczne

Czekamy na Ciebie! Skorzystaj z konsultacji przedzabiegowej przeprowadzonej przez doświadczoną kosmetolog. Nasze zabiegi zawsze dostosowane są do indywidualnej i aktualnej potrzeby Twojej skóry.