Konsultacja podologiczna to podstawa do wszelkich dalszych zabiegów i profilaktyki stopy.

Podczas konsultacji:

  • oceniamy stan zdrowia naszych stóp,
  • określamy zalecenia odpowiednich form leczenia,
  • w przypadku profilaktyki przekazujemy cenne wskazówki na temat pielęgnacji stóp.

Specjaliści – podolodzy z Hedene Studio Kosmetyczne codziennie przekazują swoją wiedzę i uczą jaki wpływ na zdrowie stóp ma higiena i zabiegi pielęgnacyjne. Dlatego konsultacja podologicza może być źródłem wiedzy ale i rozpocząć skuteczne leczenie problemu.  

Jak wszyscy wiemy lepiej jest zapobiegać niż leczyć dlatego profilaktyka ma niebywałe znaczenie w utrzymaniu nas w dobrym zdrowiu a stopy to fundament człowieka. Dlatego tak ważne są konsultacje u doświadczonego podologa, który zauważy zmiany w obrębie skóry jak i paznokci oraz poinstruuje jak prawidłowo dbać o stopy, by w przyszłości dolegliwości nie powracały.

Zalecenia i właściwa pielęgnacja stóp

Przesuszona skóra stóp powodująca mikropęknięcia, nadmierna potliwość sprawiająca zmacerowanie i zmianę PH na powierzchni, to czynniki przez które skóra na naszych stopach traci naturalną barierę ochronną. Bez niej nie jesteśmy w stanie właściwie bronić się przed zagrożeniami rozwoju różnego rodzaju zakażeń w obrębie stóp. Podolog na etapie konsultacji doradzi jakiego preparatu warto użyć, by skóra stóp była odpowiednio nawilżona i zabezpieczona.

Sprawdź cennik zabiegów podologicznych

Hedene Studio Kosmetyczne

Czekamy na Ciebie! Skorzystaj z konsultacji przedzabiegowej przeprowadzonej przez doświadczoną kosmetolog. Nasze zabiegi zawsze dostosowane są do indywidualnej i aktualnej potrzeby Twojej skóry.