Podolodzy z Hedene Studio Kosmetyczne wiedzą jak skutecznie zaradzić problemowi przesuszającej się skóry stóp.

Proponujemy zabiegi i preparaty, które skutecznie regenerują i uelastyczniają skórę.

Sucha skóra Stóp – co to jest?

Najczęściej problem powstaje w związku z brakiem gruczołów łojowych, które odpowiadają za elastyczność skóry. Objawy to swędzenie, pieczenie, szorstkość, łuszczenie i zgrubienia. Nic nie dzieje się bez przyczyny a podstawowe przyczyny powstania tego schorzenia uznajemy  zaburzenia mikrokrążenia, nieodpowiednią pielęgnację również źle dobranymi kosmetykami,  choroby metaboliczne i wiek.

Kiedy zgłaszamy się do podologa w Hedene?

Podobnie jak we wszystkich problemach stóp nie należy zwlekać z wizytą u specjalisty – podologa ponieważ z czasem schorzenie może przerodzić się w bolesne pęknięcia, a nawet powodować krwawienie i stany zapalne. Nasze panie podolog odpowiednio dobiorą preparaty, które  nawilżą skórę i zregenerują ją. W przypadku stosowania się do zaleceń efekty widoczne są już po miesiącu.

Jak długo trwa terapia?

Czasem może udać się rozwiązać problem suchej i zrogowaciałej skóry już podczas pierwszej wizyty. Najczęściej jednak jest to proces dłuższy i złożony. Wskazana jest systematyczność, regularne wizyty i stosowanie się do zaleceń specjalisty – podologa.

Dokładna wycena zabiegu odbywa się po konsultacji z podologiem.

Sprawdź cennik zabiegów podologicznych

Hedene Studio Kosmetyczne

Czekamy na Ciebie! Skorzystaj z konsultacji przedzabiegowej przeprowadzonej przez doświadczoną kosmetolog. Nasze zabiegi zawsze dostosowane są do indywidualnej i aktualnej potrzeby Twojej skóry.