W Hedene Studio Kosmetyczne używamy jednego z najbardziej zaawansowanych urządzeń do endermologii – Endermologie LPG Keymodule CELLU M6.

Dzięki niemu możliwe jest wykonywanie różnych wariantów zabiegu Endermolift™. Ta nowoczesna, bezinwazyjna technologia zapewnia doskonały drenaż oraz naturalny lifting twarzy, szyi, dekoltu i piersi dzięki połączeniu rytmicznego, trójwymiaroowego masażu podciśnieniowego z masażem wibracyjnym głębokich warstw skóry.

Pobudza fibroblasty (komórki skóry) do produkcji kolagenu i elastyny, powodując ujędrnienie, wygładzenie i poprawę napięcia skóry, zmniejszenie głębokości zmarszczek oraz redukcję niedoskonałości zarysu. Aparat wyposażony jest w programy do różnych rodzajów skóry (wrażliwej, zwiotczałej, ze zmarszczkami) oraz głowice dopasowujące się do różnych części twarzy.

A także przystosowane specjalnie do masażu miejsc, gdzie występują zmarszczki (okolice oczu, bruzdy nosowo-wargowe). Dla uzyskania długotrwałych efektów zabieg wykonuje się w serii. Najbardziej wskazane są serie 20 zabiegów. Zabieg Endermolift™ jest w pełni naturalny i ma na celu przywrócenie skórze gęstości, a także zlikwidowanie oznak starzenia.

Wskazania

W zależności od morfotypu typu twarzy pacjenta urządzenie LPG®  jest zalecane w celu zniwelowania konkretnych grup niedoskonałości twarzy.

Twarz zaokrąglona:

  • podwójny podbródek
  • nadmiar tkanki tłuszczowej

Twarz zapadnięta:

  • zapadnięte policzki
  • zmarszczki na czole, wokół oczu i ust

Twarz wiotka:

  • opadające powieki
  • opadające policzki
  • zmarszczki nosowo-wargowe
  • opadający owal twarzy

Przed rozpoczęciem terapii nie są wymagane żadne badania.

SLOW LIFT – Rozjaśnianie cery

Stymulacja mechaniczna zabiegu LPG® LIFT polepsza unaczynienie i wywołuje efekt drenażu toksyn, co powoduje rozświetlenie cery.

SPEED LIFT – Wypełnienie zmarszczek

Stymulacja mechaniczna zabiegu LPG® LIFT reaktywuje metabolizm komórkowy. W efekcie fibroblasty ponownie wytwarzają kolagen i elastynę, odpowiedzialne za jędrność i elastyczność skóry. Dzięki reorganizacji włókien kolagenu struktura tkanek skóry ulega polepszeniu i staje się bardziej równomierna.

HIGH SPEED LIFT – Uwydatnienie konturów twarzy

Stymulacja zabiegu LPG® LIFT w naturalny sposób reaktywuje produkcję kolagenu i elastyny, doprowadzając w ten sposób do odbudowania struktur podporowych skóry.

W trakcie zabiegu, dzięki aparatowi CELLU M6® możemy oddziaływać na skórę mikroimpulsami, żeby stymulować głębiej położone komórki i reaktywować w nich naturalnie zachodzące procesy produkcji białek.

EFekty zabiegów Endermolift™

Dzięki zabiegowi Endermolift™ możemy natychmiast uzyskać efekt zdrowej, promiennej cery oraz naturalnego, łagodnego liftingu. Po kilku sesjach zmarszczki zostają wypełnione, a kontury twarzy wymodelowane. Cera ulega zaś rozjaśnieniu.

Należy pamiętać, że osiągnięty efekt zależy od cech indywidualnych Klientki/Klienta takich jaki: stan skóry, choroby przewlekłe, palenie papierosów. Od przestrzegania wskazówek udzielanych przez osobę wykonującą zabieg (ewentualnej kuracji domowej przed i po).

W celu uzyskania optymalnych rezultatów konieczne jest wykonanie zalecanej serii zabiegów.

Sprawdź cennik zabiegów Endermolift™

Hedene Studio Kosmetyczne

Czekamy na Ciebie! Skorzystaj z konsultacji przedzabiegowej przeprowadzonej przez doświadczoną kosmetolog. Nasze zabiegi zawsze dostosowane są do indywidualnej i aktualnej potrzeby Twojej skóry.