Fala akustyczna to pionierskie odkrycie szwajcarskiej marki, które umożliwia genialną redukcję cellulitu i ujędrnianie ciała.

Całkowicie bez ingerencji chirurgicznej, co więcej bez efektu termicznego. Redukcja cellulitu i ujędrnianie ciała  odbywa się dzięki wykorzystaniu fal akustycznych, które stosowane są nie tylko w zabiegach medycyny estetycznej, ale także w przypadku zabiegów fizjoterapeutycznych.

Fale akustyczne (Acoustic Wave Therapy – AWT) skierowane w miejsce problemu, czyli w nadmiar tkanki tłuszczowej skumulowanej w formie nieestetycznego cellulitu skutkują pobudzeniem komórek do naturalnej, intensywnej regeneracji oraz inicjują przebudowę kolagenu.

Fale akustyczne odznaczają się wyjątkową siłą działania i rozprzestrzeniają się na szeroki obszar pożądanej warstwy skóry, dzięki czemu metodę wykorzystuje się do redukcji także otyłości miejscowej.

Ze względu na wysoką skuteczność zabieg stosujemy także do niwelowania wiotkości skóry oraz do modelowania sylwetki.

PRZED

Storz Medical Olsztyn

PO

Olsztyn fala uderzeniowa cellulit
Medical Storz redukcja cellulitu Olsztyn
zabieg na cellulit Storz Medical

Moc emitowanych fal dźwiękowych pozwala na usuwanie cellulitu nawet w bardzo zaawansowanej formie. Tak znakomita siła uderzeniowa gwarantuje zadowalające efekty w przypadku redukcji cellulitu.

Po odpowiedniej ilości zabiegów ustalonych w zależności od indywidualnych potrzeb, dzięki zabiegowi możemy znacznie usunąć cellulit w wybranych miejscach.

Z zabiegu mogą skorzystać zarówno osoby, które chcą się pozbyć cellulitu,  i te pragnące na dłużej zachować młodość i jędrność ciała, ponieważ zabieg z wykorzystaniem fali uderzeniowej jest idealnym środkiem profilaktycznym pozwalającym na zachowanie zdrowej i jędrnej skóry.

Należy pamiętać, że osiągnięty efekt zależy od cech indywidualnych Klientki/Klienta takich jaki: stan skóry, choroby przewlekłe, palenie papierosów. Od przestrzegania wskazówek udzielanych przez osobę wykonującą zabieg (ewentualnej kuracji domowej przed i po).

W celu uzyskania optymalnych rezultatów konieczne jest wykonanie zalecanej serii zabiegów.

Sprawdź cennik zabiegu medical storz

Hedene Studio Kosmetyczne

Czekamy na Ciebie! Skorzystaj z konsultacji przedzabiegowej przeprowadzonej przez doświadczoną kosmetolog. Nasze zabiegi zawsze dostosowane są do indywidualnej i aktualnej potrzeby Twojej skóry.